Yhteystiedot

 

Myynti

Haluatko lisätietoja, henkilökohtaisen esittelyn tai tapaamisen?
Ota suoraan yhteyttä tai täytä lomake.

fly myynti@nepton.fi     mobile 09 4177 0777

Mikko Niemi
Avainasiakaspäällikkö
mikko.niemi@nepton.fi
09 4177 0716

Pirita Eränne
Asiakkuuspäällikkö
pirita.eranne@nepton.fi
09 4177 0705

Harri Heikkonen
Asiakkuuspäällikkö
09 4177 0707

Kati Hirsikangas

Kati Hirsikangas
Asiakkuuspäällikkö
kati.hirsikangas@nepton.fi
09 4177 0708

Toni Honkanen

Toni Honkanen
Asiakkuuspäällikkö
toni.honkanen@nepton.fi
09 4177 0709

Asiakaspalvelu

Olemme apunasi kaikissa palveluiden käyttöön liittyvissä kysymyksissä. Olemme paikalla arkisin klo 8-16.
Soita, lähetä sähköpostia tai täytä lomake, otamme sinuun yhteyttä.

fly asiakaspalvelu@nepton.fi     mobile 09 4177 0700

Kiti Eerola

Kiti Eerola
Palvelujohtaja

Ville Aaltonen
Asiantuntija

Mirka Liekkinen

Mirka Liekkinen
Asiantuntija

Yrjö Munukka
Asiantuntija

Mira Valtonen

Mira Valtonen
Asiantuntija

Lue lisää Neptonin työajanseuranta– ja työvuorosuunnittelu-ratkaisuista.

Johto

Jukka Kivistö
Toimitusjohtaja
jukka.kivisto@nepton.fi
09 4177 0711

HR ja Taloushallinto

HR ja taloushallinto

Elisa Rousu

Elisa Rousu
Hallintojohtaja
elisa.rousu@nepton.fi
09 4177 0719

Nepton Group Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 2731436-8
VAT: FI27314368

Verkkolaskutusosoite: 003727314368
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-27314368@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Nepton Group Oy
27314368
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusohjeet (pdf)

Nepton Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 1620679-1
VAT: FI16206791

Verkkolaskutusosoite: 003716206791001
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-16206791@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Nepton Oy
16206791
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusohjeet (pdf)