Yhteystiedot

Alla löydät myynnin, asiakaspalvelun sekä johdon ja hallinnon yhteystiedot. Soita, meilaa tai laita viestiä lomakkeilla. Neptonin käyttäjien tukipalveluun pääset tästä linkistä >>

Myynti

Haluatko lisätietoja, henkilökohtaisen esittelyn tai tapaamisen?

Voit ottaa myös suoraan yhteyttä alla oleviin henkilöihin, laittaa meiliä myynti@nepton.fi tai soittaa 09 4177 0777.

Sami Solala
Myyntijohtaja
sami.solala@nepton.fi
09 4177 0730

Pirita Eränne
Myynti, uudet asiakkuudet
pirita.eranne@nepton.fi
09 4177 0705

Toni Honkanen

Toni Honkanen
Myynti, uudet asiakkuudet
toni.honkanen@nepton.fi
09 4177 0709

Kati Hirsikangas

Kati Hirsikangas
Nykyiset asiakkuudet
kati.hirsikangas@nepton.fi
09 4177 0708

Mikko Niemi
Kumppanuudet
mikko.niemi@nepton.fi
09 4177 0716

Asiakaspalvelu

Olemme apunasi kaikissa palveluiden käyttöön liittyvissä kysymyksissä arkisin klo 8-16.
Soita, lähetä sähköpostia tai täytä lomake, otamme sinuun yhteyttä.

fly asiakaspalvelu@nepton.fi mobile 09 4177 0700

Voit myös etsiä ohjeita Neptonin käyttöön sekä vastauksia kysymyksiin tukipalvelustamme >>

Kiti Eerola

Kiti Eerola
Palvelupäällikkö

Ville Aaltonen
Asiantuntija

Mirka Liekkinen

Mirka Liekkinen
Asiantuntija

Mira Valtonen

Tuomo Salmelainen
Asiantuntija

Mira Valtonen

Mira Valtonen
Asiantuntija

Johto

Jukka Kivistö
Toimitusjohtaja
jukka.kivisto@nepton.fi
09 4177 0711

HR ja Taloushallinto

HR ja taloushallinto

Elisa Rousu

Elisa Rousu
Hallintojohtaja
elisa.rousu@nepton.fi
09 4177 0719

Nepton Group Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 2731436-8
VAT: FI27314368

Verkkolaskutusosoite: 003727314368
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-27314368@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Nepton Group Oy
27314368
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusohjeet (pdf)

Nepton Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 1620679-1
VAT: FI16206791

Verkkolaskutusosoite: 003716206791001
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-16206791@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Nepton Oy
16206791
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusohjeet (pdf)