Yhteystiedot

Alla löydät myynnin, asiakaspalvelun sekä johdon ja hallinnon yhteystiedot. Soita, meilaa tai laita viestiä lomakkeilla. Neptonin käyttäjien tukipalveluun pääset tästä linkistä >>

Myynti

Haluatko lisätietoja, henkilökohtaisen esittelyn tai tapaamisen?

Voit ottaa myös suoraan yhteyttä alla oleviin henkilöihin, laittaa meiliä myynti@nepton.fi tai soittaa 09 4177 0777.

Pirita Eränne
Myynti, uudet asiakkuudet
pirita.eranne@nepton.fi
09 4177 0705

Toni Honkanen

Toni Honkanen
Myynti, uudet asiakkuudet
toni.honkanen@nepton.fi
09 4177 0709

Aleksi Tiilola

Aleksi Tiilola
Myynti, uudet asiakkuudet
aleksi.tiilola@nepton.fi
09 4177 0735

Kati Hirsikangas

Kati Hirsikangas
Nykyiset asiakkuudet
kati.hirsikangas@nepton.fi
09 4177 0708

Mikko Niemi
Kumppanuudet
mikko.niemi@nepton.fi
09 4177 0716

Asiakaspalvelu

Ohjeita palvelun käyttöön ja vastauksia yleisimpiin kysymyksiin löydät tukipalvelustamme.

Siirry tukipalveluun tästä

Autamme yrityksesi pääkäyttäjiä kaikissa palveluiden käyttöön liittyvissä kysymyksissä arkisin klo 8-16. Voit laittaa meille viestin sähköpostitse asiakaspalvelu@nepton.fi tai soittaa 09 4177 0700.

Kiti Eerola

Kiti Eerola
Palvelupäällikkö

Tuomo Salmelainen
Palvelupäällikkö

Mirka Liekkinen

Mirka Liekkinen
Asiantuntija

Ville Aaltonen
Asiantuntija

Paula Värtelä
Asiantuntija

Mira Valtonen

Mira Valtonen
Asiantuntija

Yrjö Munukka

Yrjö Munukka
Asiantuntija

Niina Tuominen

Niina Tuominen
Asiantuntija

Johto

Jukka Kivistö
Toimitusjohtaja
jukka.kivisto@nepton.fi
09 4177 0711

Hallinto

Käyntiosoite

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15, 7 krs
02600 Espoo

Yhteystiedot

Laskutusasioihin liittyen: laskutus@nepton.fi

Henkilöstöasioihin liittyen: hr@nepton.com

Nepton Oy

Y-tunnus: 1620679-1
VAT: FI16206791

Verkkolaskutusosoite: 003716206791001
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-16206791@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Nepton Oy
16206791
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutusohjeet (pdf)