Yhteystiedot

 

Myynti

Haluatko lisätietoja, henkilökohtaisen esittelyn tai tapaamisen?
Ota suoraan yhteyttä tai täytä lomake.

fly myynti@nepton.fi     mobile 09 4177 0777

Anssi Roti

Anssi Roti
Asiakkuuspäällikkö
anssi.roti@nepton.fi
09 4177 0718

Harri Heikkonen

Harri Heikkonen
Asiakkuuspäällikkö
harri.heikkonen@nepton.fi
09 4177 0707

Pirita Eränne

Pirita Eränne
Asiakkuuspäällikkö
pirita.eranne@nepton.fi
09 4177 0705

miikka-vuoti

Miikka Vuoti
Asiakkuuspäällikkö
miikka.vuoti@nepton.fi
09 4177 0721

Satu Nevalainen

Satu Nevalainen
Asiakkuuspäällikkö
satu.nevalainen@nepton.fi
09 4177 0715

Toni Honkanen

Toni Honkanen
Asiakkuuspäällikkö
toni.honkanen@nepton.fi
09 4177 0709

Kati Hirsikangas

Kati Hirsikangas
Asiakkuuspäällikkö
kati.hirsikangas@nepton.fi
09 4177 0708

Katariina Haapanen

Katariina Haapanen
Asiakkuuspäällikkö
katariina.haapanen@nepton.fi
09 4177 0706

Asiakaspalvelu

Olemme apunasi kaikissa palveluiden käyttöön liittyvissä kysymyksissä. Olemme paikalla arkisin klo 9-11 ja 12-15.
Soita, lähetä sähköpostia tai täytä lomake, otamme sinuun yhteyttä.

fly asiakaspalvelu@nepton.fi     mobile 09 4177 0700

Ville Aaltonen

Ville Aaltonen
Palvelupäällikkö

Mirka Liekkinen

Mirka Liekkinen
Palvelupäällikkö

Marja Myllymäki

Marja Myllymäki 
Palvelupäällikkö

Lue lisää Neptonin työajanseuranta– ja työvuorosuunnittelu-ratkaisuista.

Johto

jukka

Jukka Kivistö
Toimitusjohtaja
jukka.kivisto@nepton.fi
09 4177 0711

Mikko Niemi
Myyntijohtaja
mikko.niemi@nepton.fi
09 4177 0716

HR ja Taloushallinto

HR ja taloushallinto

Elisa Rousu

Elisa Rousu
Hallintojohtaja
elisa.rousu@nepton.fi
09 4177 0719

Nepton Group Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 2731436-8
VAT: FI27314368

Verkkolaskutusosoite:
FI72 5297 0020 1467 01
Välittäjä: OKOYFIHH

Nepton Oy

Derby Business Park
Tarvonsalmenkatu 15
02600 Espoo

Y-tunnus: 1620679-1
VAT: FI16206791

Verkkolaskutusosoite:
FI63 5297 2820 0261 58
Välittäjä: OKOYFIHH