Yhteystiedot

Alla löydät myynnin, asiakaspalvelun sekä johdon ja hallinnon yhteystiedot. Soita, meilaa tai laita viestiä lomakkeilla. Neptonin käyttäjien tukipalveluun pääset tästä linkistä >>

Myynti

Haluatko lisätietoja, henkilökohtaisen esittelyn tai tapaamisen?

Voit ottaa myös suoraan yhteyttä alla oleviin henkilöihin, laittaa meiliä myynti@nepton.fi tai soittaa 09 4177 0777.

Jos olet jo asiakkaamme, otathan yhteyttä kam@nepton.fi.

Mikko Niemi

Pirita Eränne

Myynti, uudet asiakkuudet
pirita.eranne@nepton.fi
09 4177 0705

Toni Honkanen

Myynti, uudet asiakkuudet
toni.honkanen@nepton.fi
09 4177 0709

Aleksi Tiilola

Myynti, uudet asiakkuudet
aleksi.tiilola@nepton.fi
09 4177 0735

Riina Finnberg

Avainasiakaspäällikkö
riina.finnberg@nepton.fi
09 4177 0742

Jussi Halonen

Avainasiakaspäällikkö
jussi.halonen@nepton.fi
09 4177 0740

Asiakaspalvelu

Neptonin asiakaspalvelu koulutetuille pääkäyttäjille palvelee arkisin 08-16.

Tavoitat asiakaspalvelumme sähköpostitse asiakaspalvelu@nepton.fi tai soittamalla numeroon 03 311 929 29.

Kiti Ruuskanen

Palvelupäällikkö

Tuomo Salmelainen

Palvelupäällikkö

Niina Tuominen

Palvelupäällikkö

Yrjö Munukka

Asiantuntija

Paula Värtelä

Asiantuntija

Mira Valtonen

Asiantuntija

Ville Aaltonen

Asiantuntija

Raoul Plommer

Asiantuntija

Pia Paakki

Asiantuntija

Johto

Jukka Kivistö

Hallinto

Käyntiosoite

Hatsinanpuisto 8,
02600 Espoo
(OOPS Espoo Business Park)

Yhteystiedot

Laskutusasioihin liittyen: laskutus@nepton.fi

Henkilöstöasioihin liittyen: hr@saarnicloud.com

Saarni Nepton Oy

Y-tunnus: 1620679-1
VAT: FI16206791

Verkkolaskutusosoite: 003716206791001
Välittäjä: Maventa 003721291126
Huom! Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite:
invoice-16206791@kollektor.fi

Paperilaskujen postitusosoite:
Saarni Nepton Oy
16206791
PL 100
80020 Kollektor Scan